(044) 362 0777  Контакты
Вход для пользователей:

Новости


19.11.2013
Система спутниковой охраны автомобиля "Art Security" - Какие автомобили чаще всего угоняют в Киеве?

На жаль, транспортні засоби є не тільки засобом пересування, а й мішенню для бажаючих швидко нажитися . Особливо це позначається в таких великих містах як Київ . При цьому викрадають не тільки дорогі і престижні іномарки , але й не нехтують старенькими автомобілями вітчизняного виробництва.

Так , нещодавно інспектори столичної Державтоінспекції затримали двох молодих людей , які викрали «ВАЗ». Близько години ночі схвильована громадянка повідомила черговому ДАІ , що побачила у вікно як двоє невідомих викрадають її машину . Отримавши необхідну інформацію , черговий передав орієнтування усім нарядам міліції.

Саме в цей час , патрулюючи місто , співробітники відділу ДАІ Подільського району помітили схожий за описом червоний ВАЗ. На вимогу зупинитися , зловмисник лише додав швидкості , намагаючись таким чином зникнути з поля зору правоохоронців. Однак , втілити цей план у них не вийшло: тікаючи від патруля ДАІ , на вулиці Новокостянтинівській порушники не впоралися з керуванням і врізалися в металевий відбійник. Але і на цьому погоня не закінчилася - розбивши транспортний засіб , зловмисники спробували втікати на своїх двох . Однак, уникнути відповідальності їм не вдалося - інспектори наздогнали і затримали порушників.

Всього ж , за десять місяців цього року співробітниками столичної ДАІ розкрито 72 факти викрадення транспортних засобів. Крім того, інспекторами ДАІ Києва виявлено та затримано 20 автомобілів , які розшукувалися правоохоронними органами інших країн.

Рейтинг найпопулярніших автомобілів викрадачів очолили російські ВАЗи , яких за цей період викрадено 134. На другому місці влаштувалися японські автомобілі марки « Тойота» ( зареєстровано 31 викрадення) і замикають трійку лідерів « Лексус » і « Деу » - по 26 зареєстрованих факту викрадення.

Найбільша кількість скоєних викрадень була на проспекті Маяковського у Деснянському районі. Також часто викрадали автомобілі з вулиць Заболотного , Григоренка , Ревуцького та бульвару Лепсе .

«Щоб убезпечити свій транспортний засіб від можливих посягань зловмисників , варто пам'ятати кілька правил, - говорить начальник столичного управління ДАІ Анатолій Курінний. - Перше , що потрібно зробити , це обладнати автомобіль протиугінними засобами , при цьому варто використовувати електронні системи разом з механічними , що значно ускладнить можливість викрадення. Також слід не забувати ключі в замку запалювання , навіть якщо ви відійшли від автомобіля буквально на хвилину - цього цілком достатньо для зловмисника , щоб опинитися в салоні і втекти з місця злочину. Тому краще взяти за звичку тримати ключі при собі і замикати машину . Також важливо не залишати цінні речі в автомобілі , особливо на видних місцях. Це однозначно привертає увагу злодіїв. На ніч же автомобіль , по можливості , варто залишати в гаражі або на охоронюваному паркінгу .

Якщо ж автомобіль був викрадений слід негайно телефонувати за номером 102 . У цьому випадку інформація про викрадення швидко надійде на лінію. Отримавши дані про марку , номерному знаку та кольорі машини , правоохоронці негайно почнуть розшук. Це поліпшить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб ».

ВЗГ УДАІ м. Києва

Источник информации: "Украина Криминальная"

P.S. 

Используя системы спутниковой охраны автомобиля или автономные поисковые устройства Вы значительно снижаете вероятность угона автомобиля! 

Мы готовы дать вам исчерпывающую информацию  вопросам использования данных спутниковых систем, а также gps систем мониторинга транспорта

Все новости

О Компании Продукты Система спутниковой GPS охраны автомобиля Проекты и Решения Новости Акции Контакты
Все права защищены. ООО Арт-Секьюрити, 2013