(044) 362 0777  Контакты
Вход для пользователей:

Новости


07.08.2015
Державтоінспекція підвела підсумки незаконних заволодінь автотранспорту на території міста Києва за 6 місяців 2015 року.
За 6 місяців 2015 року столичні правоохоронці зареєстрували 850 незаконних заволодінь транспортними засобами, зокрема викрадено 98 мотоциклів (мопедів). Як правило, власники позбавлялися своїх транспортних засобів уночі. Саме у цей час доби зареєстровано 495 викрадень.
Найпопулярнішими у викрадачів були автомобілі марок «Toyota» - 113 угонів та «ВАЗ» – 106. Трійку «лідерів» замикають «LEXUS» - 47. Також, автокрадії надають перевагу маркам «HONDA»- 42,  «BMW» - 32  та «VOLKSWAGEN» - 30.  Найчастіше автомототранспорт викрадали у середу – 161,  п’ятницю – 149,  четвер – 147 та  вівторок – 140.
У місті найчастіше викрадали транспортні засоби в Оболонському, Дарницькому, Деснянському, Соломянському, Печерському та Голосіївському  районах. Так, на проспекті Героїв Сталінграда зареєстровано - 14  автокрадіжок, а на  проспекті Бажана – 13. По 11 незаконних заволодінь скоєно на  Повітрофлотському проспекті та проспекті Маяковського. Також, авто крадіжки скоєні на бульварі Лесі Українки по 10 викрадень, а на вулиці Глушкова, з початку року, зареєстровано  - 9.  
Увагу автокрадіїв, перш за все, привертають транспортні засоби, які необладнані надійними протиугінними системами безпеки, залишені неподалік будинків та неосвітлених місцях.
Аби вберегти авто від викрадення, власникам не варто забувати про прості та дієві правила. Державтоінспекція рекомендує водіям:
- обладнати автомобіль не тільки сигналізацією, а й механічним пристроєм проти викрадень;
- користуватися послугами гаражів і стоянок, що знаходяться під охороною, не паркувати свій автомобіль на ніч біля житлового будинку або під'їзду;
- не залишати ключі від авто працівникам СТО, автомийок та малознайомим людям;
- ні в якому разі не зберігати в салоні документи на авто - цим ви не тільки ускладните його пошуки, але і створите сприятливі умови для керування викрадачем вашим транспортом;
- ніколи не залишати в автомобілях цінні речі;
- не забувати замикати авто.
У разі викрадення авто, слід негайно телефонувати за номером «102». Інформація швидко надійде до правоохоронців, що дасть їм змогу відразу розпочати пошуки.  Це підвищить шанси знайти зловмисників і викрадений транспортний засіб.
УДАІ міста Києва
06.07.2015
Все новости

О Компании Продукты Система спутниковой GPS охраны автомобиля Проекты и Решения Новости Акции Контакты
Все права защищены. ООО Арт-Секьюрити, 2013